Gerbiami tėveliai/globėjai,

Primename, jog mokiniai ugdymo procese gali dalyvauti tik teisės aktų nustatyta tvarka pasitikrinę sveikatą ir pateikę mokyklos vadovo įgaliotam asmeniui (auklėtojai) vaiko sveikatos pažymėjimą (forma Nr. 027-1/a), išduotą ne anksčiau kaip prieš 1 metus.
     Vasara – pats metas tėveliams pagalvoti apie vaikų sveikatos profilaktiką ir pasirūpinti Vaiko sveikatos pažymėjimu. Reikėtų užregistruoti vaiką pas šeimos gydytoją ir pas odontologą, kadangi artėjant rugsėjo mėnesiui dažnai susidaro didelės eilės.
     Primename, kad mokiniai privalo vaiko sveikatos pažymėjimą (su pilnai užpildyta šeimos gydytojo ir odontologo dalimi) pateikti iki einamųjų metų RUGSĖJO 15 d.

19105547_691369711053841_120021651049820052_n