Susitikimas su pirmokėliais

1mkjik   5vhfccfg

Birželio 2 d. mokykloje įvyko susitikimas su būsimaisiais gimnazijos pirmokėliais. 1a ir 1b klasių pradinukai susipažino su savo klasės draugais bei mokytojomis - Ingrida ir Asta. Susidomėję apsilankė matematikos, lietuvių kalbos, gamtos, muzikos, šokio karalystėje. „Traukinuku“ apkeliavo įvairias mokyklos erdves. Pasisvečiavo net ir mokyklos direktoriaus kabinete – apžiūrėjo, pabendravo. Klasėse mažieji mokinukai sulaukė staigmenos - direktorius visus vaišino ledais!
    Toliau „keliavo“ į sporto salę. Čia susitiko abiejų klasių pirmokėliai. Sustoję į didelį „draugystės ratelį“, visi turėjo galimybę sudalyvauti pasakoje „Pagrandukas“- reikėjo tik atidžiai klausyti ir bėgti. Sutelkti dėmesį klausymui - nebuvo lengva, bet kaip buvo gera pabėgioti! Tai teikė daug daug džiaugsmo!
    Visi atsisveikinome kupini geros nuotaikos, patyrę gražių emocijų. Džiaugėmės susitikę ir nors trumpam pabuvę kartu. Tvirtai apsikabinę ir palinkėję puikios vasaros, susitarėme vėl sugrįžti rugsėjo 1-ąją!
    Tad gražios, įdomios Jums vasaros, mieli pirmokėliai ir tėveliai! Su nekantrumu lauksime susitikimo rudenį ir tos draugystės, kuri prasidėjo jau šiandien...

Pirmokėlių mokytojos – Asta Janušauskienė ir Ingrida Andriuškienė

2nbhhvv  3cvhhgth

6hrfuyg   9dzhshjf