Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme
Pirmadienis, 05 Lapkritis 2012 16:18

Mieli moksleiviai, mokytojai ir tėveliai,
nuo š.m. spalio 1 dienos mūsų gimnazija aktyviai įsijungė į naujai startavusį projektą „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme".
Karjera – visą gyvenimą trunkanti asmens mokymosi, saviraiškos ir darbo patirčių seka.
Per pastaruosius 100 m., vykstant pokyčiams visuomenėje, kultūroje, ekonomikoje ir technologijose, karjeros samprata nuolat keitėsi:
dabartiniu metu atsakomybė už karjerą ir jos valdymą iš esmės atitenka pačiam individui, todėl reikalinga nauja pagalbos strategija karjeros siekiantiems mokiniams;
vadovaujantis šiuolaikine karjeros samprata mokykloje turėtų būti ugdomas savarankiškas, mąstantis ir nuolat aktyviai savo karjerą konstruojantis individas;
karjeros valdymo kompetencijos – tai orientyrai, kurie apibrėžia, kokių žinių, gebėjimų ir nuostatų reikia, siekiant parengti mokinius sudėtingam karjeros valdymo procesui.
Karjeros paslaugos apima ugdymo karjerai, profesinio informavimo (karjeros informavimo) ir profesinio konsultavimo (karjeros konsultavimo) paslaugas:
Ugdymas karjerai – kryptingas asmens karjeros kompetencijų ugdymas.
Karjeros konsultavimas – tai karjeros koordinatoriaus ir konsultuojamo subjekto sąveika, kurios tikslas – padėti konsultuojamajam pažinti save, suderinti savo norus ir ketinimus su darbo rinkos reikalavimais; formuluoti tikslus mokymosi, darbo ir kitose užimtumo srityse, numatyti adekvačius būdus jiems įgyvendinti.
Karjeros informavimas – tai informacijos apie karjeros galimybes rinkimo, analizės, sisteminimo ir teikimo procesas.

Kviečiami ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei mokinių tėveliai. Norėdami susitarti dėl užsiėmimo ar užduoti rūpimą klausimą, galite kreiptis tiesiogiai į karjeros koordinatorę Ingą Čeplikienę arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

---NAUDINGOS NUORODOS---

Mieli tėveliai, 
rekomenduojame Jums leidinį, parengtą Švietimo mainų paramos fondo specialistų (2011), "Vadovas tėvams. Kaip padėti vaikui renkantis karjerą".

http://www.smpf.lt/uploads/documents/docs/765_49d90e69e691ba42855c19b7d3ca8afc.pdf

Ugdymas karjerai programa mokytojams, mokiniams ir tevams


log

 

Ugdymas karjerai

ugdymas karjerai

Kalendorius

birželio 2018
PATKPŠS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Naudingos nuorodos


Z-Logo1

 

 

 

egzaminai

 

 

 

 

Logo_ilgas_180